Presentaties On Stage
dinsdag 14 februari 2023

Samenvatting: Een aantal van onze leerlingen treden op met On Stage op 15 februari 19 uur op het Willem II. Personeelsleden kunnen gratis komen kijken. 

On Stage
Onderstaande leerlingen hebben afgelopen maanden op dinsdagmiddagen gerepeteerd voor een uitvoering, onder leiding van studenten van de Fontys academie voor Drama. De presentaties zullen plaatsvinden op woensdagavond 15 februari van 19uur tot 19:45 uur op het Willem II College.
Op deze avond treden meerdere groepjes op, ook die van het Willem II College.

Er zijn voor personeelsleden van onze school een beperkt aantal gratis kaartjes beschikbaar. Wil jij graag komen om onderstaande onderbouw leerlingen aan te moedigen, mail dan naar Anne (adgraaf@odulphus.nl)

Groep 1
Luna Kennes H2A
Fleur van Riel H2A
Isabelle Bazelmans G1C
Meindert van Beek G1F
Abrahim Abdelatif H1B
Enes Köksal H1B
Elmir Alibasic H1B
Felix Naeye H1B
Juline de Kort H1B
Bente Hulshof H1B


Groep 2
Maja Dabrowski H3
Koert Marcellisen H3
Angeliya Plantijn G2B
Karlijn Collignon G2A
Sien Loermans G2B

Terug naar overzicht