Voor het nieuwe schooljaar zoeken we nieuwe collega’s voor de volgende vacatures:
Decaan 0,5 fte
Wil jij als decaan verder bouwen aan een vernieuwd decanaat in het bijzonder op het VWO? Heb jij relevante werkervaring , stel jij de verbinding met de leerling centraal, ben je een laagdrempelig en toegankelijk persoon en kun je gemakkelijk met pubers in hun zoektocht naar volwassenheid overweg? Dan is dit een interessante vacature voor jou!
Via deze link tref je meer informatie over deze vacature en kun je ook solliciteren! We kijken uit naar je reactie!
Zorgconsulent 0,8 fte
Het betreft een nieuwe functie waarvan de kaders door het ondersteuningsteam reeds zijn opgesteld. Samen met dit gedreven team ga je de precieze invulling van de functie verder ontwikkelen. De zorgconsulent begeleidt en coacht leerlingen met een intensieve ondersteuningsbehoefte.
Ben jij een stevige persoonlijkheid en een aanpakker? Ben jij iemand die aanvoelt en begrijpt wat onze verschillende leerlingen nodig hebben? Weet jij als geen ander verbinding te maken met leerlingen? Dan is dit mogelijk een interessante vacature voor jou!
Via deze link tref je meer informatie over deze vacature en kun je ook solliciteren! We kijken uit naar je reactie!
Docent Nederlands 2e graads (ca 0,6 fte)
Bij het inzetten van de NPO gelden gaan we uit van onze eigen kracht en de belangrijkste ingreep is het verkleinen van de groepsgrootte bij klassen en clusters. Zo kunnen vakdocenten en mentoren hun leerlingen meer individuele aandacht geven en maatwerk bieden.
Dit heeft natuurlijk consequenties voor de formatie en daarom zoeken we ter versterking van onze sectie Nederlands een enthousiaste 2e graads bevoegd docent Nederlands voor ca 0,6 fte. Het gaat vooralsnog om een tijdelijke vacature.
Via deze link tref je meer informatie over deze vacature en kun je ook solliciteren! We kijken uit naar je reactie!
Conrector (0,8-1,0 fte) – per 1 december 2022
Wil jij als conrector verder bouwen aan een vernieuwende focus op de havo? En een bijdrage leveren aan het versterken van de samenwerking binnen de afdelingen havo, atheneum, gymnasium en gymnasium plus? Heb jij ervaring als leidinggevende in het (voortgezet)onderwijs, stel jij de verbinding met de leerling centraal, ben je een echte peoplemanager en weet je van aanpakken? Dan is dit een interessante vacature voor jou!
Via deze link tref je meer informatie over deze vacature en kun je ook solliciteren! We kijken uit naar je reactie!
Acquisitie naar aanleiding van onze vacatures wordt niet op prijs gesteld.