Personeel

Naam Personeelscode Functie E-mailadres
Beheerder eindredactie@odulphus.nl
Klassestudent 1 KS1 Surveillance klassestudent@odulphus.nl
Sandra van den Akker AKS Receptie svdakker@odulphus.nl
Lian van Alebeek ALL Docent Chinees lvalebeek@odulphus.nl
Jeroen Annink hsANJ Docent in opleiding jannink@odulphus.nl
Cas van Appeven APC Docent Klassieke talen cvappeven@odulphus.nl
Yüksel Arslan ARY Docent Wiskunde yarslan@odulphus.nl
Anne van Avermaete AVA Docent Lichamelijke Opvoeding avavermaete@odulphus.nl
Ries van Balkom hsBLR Docent in opleiding rvbalkom@odulphus.nl
Dirk-Jan de Beer BED Docent Aardrijkskunde djdbeer@odulphus.nl
Jan Beesems BEJ Adjunct-directeur havo jbeesems@odulphus.nl
Toine Beijer BET Docent Maatschappijleer en Maatschappijwetenschappen tbeijer@odulphus.nl
Wouter van Beijsterveld BEW Docent Frans wvbeijsterveld@odulphus.nl
Caroline de Bekker BEC Docent Wiskunde cdbekker@odulphus.nl
Pieter Berben BEP Docent Nederlands pberben@odulphus.nl
Frank Berens BRF Docent Engels fberens@odulphus.nl
Michael van den Berg BML Docent Geschiedenis mvdberg@odulphus.nl
Sasha van den Bergh BRS Docent Duits svdbergh@odulphus.nl
Loes Bertens-Carlier BTL Mediatheek lbertens@odulphus.nl
Lex van Beurden BEL Docent Lichamelijke Opvoeding lvbeurden@odulphus.nl
Barbara Bialecka BIB Docent Wiskunde bbialecka@odulphus.nl
Dore Blaauwbroek BLD Docent Nederlands dblaauwbroek@odulphus.nl
Dennis Blank BND Docent Lichamelijke Opvoeding dblank@odulphus.nl
Manon van Boeckel-Pannekoek BOM Docent Nederlands mvboeckel@odulphus.nl
Bart Boeckhout BCB Docent Natuurkunde bboeckhout@odulphus.nl
Dennis te Boekhorst usBOD Docent in opleiding dtboekhorst@odulphus.nl
Isa van den Boogaard ksBOI Surveillance ivandenboogaard@odulphus.nl
Emmie van den Boom BOE Docent Nederlands evdboom@odulphus.nl
Harmke Boonstra BOH Docent Klassieke talen hboonstra@odulphus.nl
Bert van den Borne BOB Docent Wiskunde bvdborne@odulphus.nl
Nick Brabers BRN Docent Geschiedenis nbrabers@odulphus.nl
Elisabeth van Brenk hsBRE Docent in opleiding evbrenk@odulphus.nl
Lotte van den Broek BRL Docent Nederlands lvdbroek@odulphus.nl
Ad van den Broek BRA Conciërge avdbroek@odulphus.nl
Marcel van Broekhoven BRM Docent Duits, Leerlingcoördinator vwo 5-6, Docent Levensbeschouwing mvbroekhoven@odulphus.nl
Lars de Bruijn hsBRL ldbruijn@odulphus.nl
Ron Bruurs BRR ICT ondersteuning rbruurs@odulphus.nl
Marleen Canta CAMSWP Medewerker Zorg mcanta@odulphus.nl
Wouter Colpaert CLW Docent Levensbeschouwing wcolpaert@odulphus.nl
Ineke van Daal DAI Docent Wiskunde ivdaal@odulphus.nl
Elina Daamen DAE Docent Nederlands edaamen@odulphus.nl
Annika den Daas hsDAA Docent in opleiding addaas@odulphus.nl
Iris van Dalen DLI Docent Wiskunde ivdalen@odulphus.nl
Manja Das DAM Roosterzaken mdas@odulphus.nl
Eefje Denissen DEE Docent Lichamelijke Opvoeding, Leerlingcoördinator havo 4-5 edenissen@odulphus.nl
Quirijn van Dierendonck DRQ Docent Scheikunde en STEAM qvdierendonck@odulphus.nl
Marc Dierikx DIM Docent Engels, Vertrouwenspersoon personeel mdierikx@odulphus.nl
Pamela Doms DOP Docent Klassieke talen pdoms@odulphus.nl
Frederique van Dongen DOF Docent Beeldende Vorming en CKV fvdongen@odulphus.nl
Stephan van Doren DOS Docent Klassieke talen svdoren@odulphus.nl
Loes Duindam DUL Docent Drama lduindam@odulphus.nl
Aniek Eij hsEIA Docent in opleiding aeij@odulphus.nl
Lonneke Erven ERL Applicatiebeheer Magister, Dagrooster, Leerlingadministratie lerven@odulphus.nl
Ben Evers Zuidweg EVB Technisch medewerker bevers@odulphus.nl
Ingrid Geenen GEI Docent Duits igeenen@odulphus.nl
Mijke van Gerven GEM Docent Frans mvgerven@odulphus.nl
Louis van Gerwen GEL Docent Lichamelijke Opvoeding lvgerwen@odulphus.nl
Lennart Gielissen GIL Docent Economie lgielissen@odulphus.nl
Sarah Gigase usGISWP Medewerker Zorg sgigase@odulphus.nl
Erik Gijsbers GIE Conciërge egijsbers@odulphus.nl
Wies van Gils GIW Docent Nederlands wvgils@odulphus.nl
Lisa de Graaf GRL Docent Lichamelijke Opvoeding, Leerlingcoördinator havo 1 -3 LdGraaf@odulphus.nl
Gijs de Groof GRG Docent Economie en Bedrijfseconomie gdgroof@odulphus.nl
Quirien Hagens HAQ Docent Muziek en Levensbeschouwing qhagens@odulphus.nl
Sander van Hal HAS Orthopedagoog, Leerlingcoördinator Gymnasium Plus svhal@odulphus.nl
Luuk Harks HAL Docent Natuurkunde lharks@odulphus.nl
Hans Harts HAH Docent Natuurkunde hharts@odulphus.nl
Lieke Heijnemans HEL Docent Biologie en STEAM lheijnemans@odulphus.nl
Yvonne Heino ambHEY Ambulant begeleider vanuit De Kracht yheino@odulphus.nl
Julia Hesdahl HSJ Docent Drama jhesdahl@odulphus.nl
Niels Hesselberth HEN Docent Duits nhesselberth@odulphus.nl
Ruud van Hirtum HIR Docent Nederlands, Decaan vwo rvhirtum@odulphus.nl
Anne van Hoef HOA Docent Engels avhoef@odulphus.nl
Corine Hofland HOC Mediatheek chofland@odulphus.nl
Annika Horijon HRA Docent Duits ahorijon@odulphus.nl
Rita Hu usHUH Docent in opleiding hhu@odulphus.nl
Anca van Hulten HUA Docent Wiskunde avhulten@odulphus.nl
Geert Hurenkamp HUG Docent Scheikunde ghurenkamp@odulphus.nl
Alim Icer ksICA aicer@odulphus.nl
Claudia Janse JAC Receptie cjanse@odulphus.nl
Marion Janssen JAM Docent Wiskunde mjanssen@odulphus.nl
Gepco de Jong JOG Docent Nederlands gdjong@odulphus.nl
Pieter de Jongh JOP Docent Aardrijkskunde, Vertrouwenspersoon leerlingen pdjongh@odulphus.nl
William Juhos JUW Beleidsmedewerker ICT wjuhos@odulphus.nl
Floris Jurres JRF Docent Klassieke talen fjurres@odulphus.nl
Karlijn Kaal KAA Docent Maatschappijleer, Maatschappijwetenschappen en Levensbeschouwing kkaal@odulphus.nl
Haddache Kariouh KAH Docent Frans hkariouh@odulphus.nl
Maarten Ketelaars KEM Technisch onderwijsassistent mketelaars@odulphus.nl
Lianne Kieboom KBL Docent Engels lkieboom@odulphus.nl
Dorothée Kieboom KID Medewerker secretariaat en administratie dkieboom@odulphus.nl
Pieter-Jan Kleiterp usKLP Docent in opleiding pjkleiterp@odulphus.nl
Tamara Kocken KCT Docent Wiskunde tkocken@odulphus.nl
Evy Kolen KLE Docent Aardrijkskunde ekolen@odulphus.nl
Kristel de Kort KOK Adjunct-directeur vwo leerjaar 1 en 2 kdkort@odulphus.nl
Marjolein Koster KOM Docent Engels mkoster@odulphus.nl
Lotte Kroot KTL Docent Frans lkroot@odulphus.nl
Julia van der Kuijlen KLJ Docent Geschiedenis jvdkuijlen@odulphus.nl
Joop van der Kuip KUJ Docent Filosofie jvdkuip@odulphus.nl
Ans van Laarhoven LAA Conciërge avlaarhoven@odulphus.nl
Gerard de Laat vrwLAG Archivaris gdlaat@odulphus.nl
Daniëlle Lamers ambLAD Externe expert ondersteuningsteam d.lamers@dekracht.com
Kees de Lange LAK Docent Wiskunde kdlange@odulphus.nl
Emiel de Lange LNE Docent Natuurkunde en Biologie edlange@odulphus.nl
Bernadette Langenhuijzen ambLHB Ambulant begeleider blangenhuijzen@odulphus.nl
Brian Lauret LAB Docent Engels en Geschiedenis blauret@odulphus.nl
Femke de Leeuw LEF Docent Economie, Decaan havo fdleeuw@odulphus.nl
Hester Leijen LEH Docent Geschiedenis hleijen@odulphus.nl
Marion van de Loo LOM Docent Nederlands mvdloo@odulphus.nl
Mandy Lutters LUM Technisch onderwijsassistent mlutters@odulphus.nl
Meike Maas MSM Docent Engels mmaas@odulphus.nl
Anneke Madern MAA Docent Biologie en STEAM amadern@odulphus.nl
Joost Mallant MAJ Docent Wiskunde jmallant@odulphus.nl
Jan Manders MNJ Technisch onderwijsassistent jmanders@odulphus.nl
Anita Meertens MTA Docent Aardrijkskunde ameertens@odulphus.nl
Reintje Mentink MNR Docent Biologie rmentink@odulphus.nl
Kees Mol MOK Docent Economie en Bedrijfseconomie cmol@odulphus.nl
Tom Mordang MOT Docent Muziek en CKV tmordang@odulphus.nl
Marnick Muskens MUM Docent Economie mmuskens@odulphus.nl
Laetitia Muurmans MUL Docent Filosofie, Leerlingcoördinator vwo 1-2 lmuurmans@odulphus.nl
Hannah van Nunen hsNUH hvnunen@odulphus.nl
Cristina Ogink OGC Docent Wiskunde cogink@odulphus.nl
Jolande van Oort OOJ Technisch onderwijsassistent jvoort@odulphus.nl
Kevin Otten hsOTK Docent in opleiding kotten@odulphus.nl
Willem den Otter ambOTW Externe expert schoolmaatschappelijk werk wdotter@odulphus.nl
Leontien van Oursouw OUL Mediatheek lvoursouw@odulphus.nl
Monique van Oursouw OUM Hoofdconciërge mvoursouw@odulphus.nl
Job Palmen PAJ Docent Biologie jpalmen@odulphus.nl
Yoni Paridaans PAY Decaan yparidaans@odulphus.nl
Marloes van Perlo PEM Docent Natuurkunde en STEAM mvperlo@odulphus.nl
Floor Peters ksPEF Surveillance fpeters@odulphus.nl
Madelieve Pigmans ksPIM Surveillance mpigmans@odulphus.nl
Stijn Pijman PAS Docent Maatschappijleer en Informatica spijman@odulphus.nl
Sofie Pijnenburg PNS Docent Geschiedenis en Wiskunde spijnenburg@odulphus.nl
Nina Raaijmakers hsRAN Docent in opleiding nraaijmakers@odulphus.nl
Monique van Raak RAM Docent Natuurkunde mvraak@odulphus.nl
Philippe Reuser REP Conrector havo preuser@gmail.com
Jelle Rietberg RBJ Docent Lichamelijke Opvoeding jrietberg@odulphus.nl
Lenneke Rijnders RIL Ondersteuningscoördinator lrijnders@odulphus.nl
Miriam Rijnen RIM Beleidsondersteunend medewerker directie en communicatie mrijnen@odulphus.nl
Marie Roelofs usROM Docent in opleiding mroelofs@odulphus.nl
Ilona Romme ROI Docent Wiskunde iromme@odulphus.nl
Luc Rongen ROL Adjunct-directeur vwo leerjaar 3 tm 6 lrongen@odulphus.nl
Yvar Rooijackers usROI Docent in opleiding yrooijackers@odulphus.nl
Kiki Roozeboom ksROK Surveillance kroozeboom@odulphus.nl
Luciana Rossi RSL Administratie lrossi@odulphus.nl
René de Rouw ROR Docent Levensbeschouwing rdrouw@odulphus.nl
Marcel van de Sande SAM Conciërge mvdsande@odulphus.nl
Henk Sanders SAH Docent Engels en Frans hsanders@odulphus.nl
Julia Snijders SNJ Docent Nederlands jsnijders@odulphus.nl
Rodin Solagnier hsSOR rsolagnier@odulphus.nl
Jan Somers vrwSOJ Surveillance jsomers@odulphus.nl
Lisa Sonnemans SOL Docent Frans lsonnemans@odulphus.nl
Ad Spaninks SPA Docent Wiskunde aspaninks@odulphus.nl
Iris Spooren SPI Docent Duits ispooren@odulphus.nl
Anita Stabel STA Docent Duits astabel@odulphus.nl
Rutger Staffhorst STR Docent Scheikunde rstaffhorst@odulphus.nl
Anne van der Steen SNA Docent Drama avdsteen@odulphus.nl
Simone Steuns STS Docent Economie, Leerlingcoördinator vwo 3-4 ssteuns@odulphus.nl
Laura Stijnen STL Docent Beeldende Vorming lstijnen@odulphus.nl
Denise Swelsen SWD Docent Beeldende Vorming, Vertrouwenspersoon personeel dswelsen@odulphus.nl
Evianne van der Tang ksTAE Surveillance evdtang@odulphus.nl
Sander Thomassen THS Docent Engels sthomassen@odulphus.nl
Eefje Thommassen THE Docent Engels ethommassen@odulphus.nl
Julia Timmermans ksTIJ Surveillance jtimmermans@odulphus.nl
Dianne Timmers usTID Docent in opleiding dtimmers@odulphus.nl
Madelief Tresonie usTRM Docent in opleiding mtresonie@odulphus.nl
Jac van Trier TRJ Docent Geschiedenis jvtrier@odulphus.nl
Aleyna Ulutas ksULA Surveillance aulutas@odulphus.nl
Simone van de Ven VNS Docent Nederlands svdven@odulphus.nl
Remco Verbeek VER Docent Geschiedenis rverbeek@odulphus.nl
Daniëlle Verdult VED Docent Economie en Bedrijfseconomie dverdult@odulphus.nl
Susanne Verheggen VES Docent Biologie sverheggen@odulphus.nl
Lieneke Verhoeven VRL Personeelszaken lverhoeven@odulphus.nl
Isa Vernooij VEI Docent Aardrijkskunde ivernooij@odulphus.nl
Sjoerd Verouden hsVES Docent in opleiding sverouden@odulphus.nl
Sandy Verschuuren VRS Beleidsmedewerker personeelszaken sverschuuren@odulphus.nl
Kees Verstraten VEK Docent Frans kverstraten@odulphus.nl
Peter de Vet VEP Docent Engels en Duits pdvet@odulphus.nl
Sabine Vette VTS Docent Frans svette@odulphus.nl
Bo van der Vleuten usVLBWP Medewerker Zorg bvdvleuten@odulphus.nl
Esther de Vries VRE Docent Nederlands edvries@odulphus.nl
Karin Wagemakers WAK Docent Natuurkunde kwagemakers@odulphus.nl
Rick Wennekes usWER rwennekes@odulphus.nl
Frank Westland WEF Docent Informatica fwestland@odulphus.nl
Els Wierda WRE Docent Levensbeschouwing ewierda@odulphus.nl
Anne Wijgergangs ksWIA Surveillance Awijgergangs@odulphus.nl
Rosa Willemsen WLR Docent Muziek rwillemsen@odulphus.nl
Patricia de Wit WTP Docent Wiskunde pdwit@odulphus.nl
Evi Wolfs WOE Docent Nederlands ewolfs@odulphus.nl
Jolanda Wolters WOJ Docent Biologie jwolters@odulphus.nl
Marte van de Wouw WOM Docent Lichamelijke Opvoeding Mvdwouw@odulphus.nl
Jimmy van de Zanden ZAJ Docent Lichamelijke Opvoeding jvdzanden@odulphus.nl
Jeroen Zeeuwen MBA ZEJ Rector jzeeuwen@odulphus.nl
Arend van Zon ZNA Docent Biologie avzon@odulphus.nl

Agenda

10-10-2022 Havo 5: Plan van Aanpak PWS inleveren
10-10-2022
17:00
Mentor-leerling-ouder gesprekken klas 1
12-10-2022
17:00
Mentor-leerling-ouder gesprekken klas 1
13-10-2022 Studiedag. Leerlingen vrij/lessen vervallen
14-10-2022
13:00
Debattraining nieuwe leden debatclub
Bekijk volledige agenda

Facebook

Ons Wapen