Personeel

Naam Personeelscode Functie E-mailadres
Beheerder eindredactie@odulphus.nl
Klassestudent 1 KS1 Surveillance klassestudent@odulphus.nl
Leerling Administratie lln leerlingadministratie@odulphus.nl
Ard van Aken AKA Rector avaken@odulphus.nl
Lian van Alebeek ALL Docent Chinees lvalebeek@odulphus.nl
Cas van Appeven APC Docent Klassieke talen cvappeven@odulphus.nl
Yüksel Arslan ARY Docent Wiskunde yarslan@odulphus.nl
Angela Arts ARA Docent Nederlands aarts@odulphus.nl
Anne van Avermaete AVA Docent Lichamelijke Opvoeding avavermaete@odulphus.nl
Set van Baest hsBAS Docent in opleiding svbaest@odulphus.nl
Bart Baeten hsBAB Docent in opleiding bbaeten@odulphus.nl
Dirk-Jan de Beer BED Docent Aardrijkskunde djdbeer@odulphus.nl
Toine Beijer BET Docent Maatschappijleer en Maatschappijwetenschappen tbeijer@odulphus.nl
Wouter van Beijsterveld BEW Docent Frans wvbeijsterveld@odulphus.nl
Caroline de Bekker BEC cdbekker@odulphus.nl
Assala Ben Aouicha hsBEA Docent in opleiding abenaouicha@odulphus.nl
Pieter Berben BEP Docent Nederlands pberben@odulphus.nl
Sinead Berens usBES Medewerker Zorg sberens@odulphus.nl
Frank Berens BRF Docent Engels, Decaan fberens@odulphus.nl
Harriët Beverloo BEH Docent Frans hbeverloo@odulphus.nl
Barbara Bialecka BIB Docent Wiskunde bbialecka@odulphus.nl
Dore Blaauwbroek BLD Docent Nederlands dblaauwbroek@odulphus.nl
Dennis Blank BND Docent Lichamelijke Opvoeding dblank@odulphus.nl
Manon van Boeckel BOM Docent Nederlands mvboeckel@odulphus.nl
Bart Boeckhout BCB Docent Natuurkunde en STEAM bboeckhout@odulphus.nl
Arida van den Bogaard BOA Medewerker secretariaat en administratie avdbogaard@odulphus.nl
Emmie van den Boom BOE Docent Nederlands evdboom@odulphus.nl
Maran Born BNM Decaan mborn@odulphus.nl
Bert van den Borne BOB Docent Wiskunde bvdborne@odulphus.nl
Nick Brabers BRN Docent Geschiedenis nbrabers@odulphus.nl
Lousanne van den Broek BOL Docent Duits lsvdbroek@odulphus.nl
Lotte van den Broek BRL Docent Nederlands lvdbroek@odulphus.nl
Ad van den Broek BRA Conciërge avdbroek@odulphus.nl
Marcel van Broekhoven BRM Docent Duits, Leerlingcoördinator vwo 5-6 mvbroekhoven@odulphus.nl
Leonie Brugmans BGL Medewerker secretariaat en administratie lbrugmans@odulphus.nl
José van Brussel BRJ Docent Nederlands jvbrussel@odulphus.nl
Ron Bruurs BRR ICT ondersteuning rbruurs@odulphus.nl
Sophie Buesink usBUS sbuesink@odulphus.nl
Marleen Canta CAM Zorgconsulent mcanta@odulphus.nl
Maren van Cauwenberge hsCAM Docent in opleiding mvcauwenberge@odulphus.nl
Wouter Colpaert CLW Docent Levensbeschouwing, Docent Big History wcolpaert@odulphus.nl
Emmie Cox hsCOE Docent in opleiding ecox@odulphus.nl
Ineke van Daal DAI Docent Wiskunde ivdaal@odulphus.nl
Elina Daamen DAE Docent Nederlands edaamen@odulphus.nl
Diana van Dalen DAD Onderwijsassistent dvdalen@odulphus.nl
Iris van Dalen DLI Docent Wiskunde ivdalen@odulphus.nl
Manja Das DAM Roosterzaken mdas@odulphus.nl
Eefje Denissen DEE Docent Lichamelijke Opvoeding, Leerlingcoördinator havo 4-5 edenissen@odulphus.nl
Quirijn van Dierendonck DRQ Docent Scheikunde, Docent STEAM, Docent Big History qvdierendonck@odulphus.nl
Marc Dierikx DIM Docent Engels, Vertrouwenspersoon personeel mdierikx@odulphus.nl
Henk van Diessen vrwDIH Vrijwilliger hvdiessen@odulphus.nl
Ria van Diessen vrwDIR Vrijwilliger rvdiessen@odulphus.nl
Bas van Dijk DIB Docent Lichamelijke Opvoeding bvdijk@odulphus.nl
Pamela Doms DOP Docent Klassieke talen pdoms@odulphus.nl
Frederique van Dongen DOF Docent Beeldende Vorming fvdongen@odulphus.nl
Loes Duindam DUL Docent Theater, Vertrouwenspersoon leerlingen lduindam@odulphus.nl
Lonneke Erven ERL Applicatiebeheer Magister, Roosterzaken lerven@odulphus.nl
Ben Evers Zuidweg EVB Technisch medewerker bevers@odulphus.nl
Floris Feitz FEF Conciërge ffeitz@odulphus.nl
Susanne Geboers GES Docent Nederlands sgeboers@odulphus.nl
Mijke van Gerven GEM Docent Frans mvgerven@odulphus.nl
Louis van Gerwen GEL Docent Lichamelijke Opvoeding lvgerwen@odulphus.nl
Lennart Gielissen GIL Docent Economie lgielissen@odulphus.nl
Meij Gommers GOM Docent Beeldende Vorming mgommers@odulphus.nl
Frans Goris GOF Onderwijsassistent fgoris@odulphus.nl
Lisa de Graaf GRL Docent Lichamelijke Opvoeding, Leerlingcoördinator havo 1 -3 LdGraaf@odulphus.nl
Anne de Graaf GRA Docent Theater adgraaf@odulphus.nl
Wouter Groen GRW Docent Klassieke talen wgroen@odulphus.nl
Gijs de Groof GRG Docent Economie en Bedrijfseconomie gdgroof@odulphus.nl
Quirien Hagens HAQ Docent Levensbeschouwing qhagens@odulphus.nl
Sander van Hal HAS Orthopedagoog, Leerlingcoördinator Gymnasium Plus, Dyslexiecoördinator svhal@odulphus.nl
Luuk Harks HAL Docent Natuurkunde en STEAM lharks@odulphus.nl
Hans Harts HAH Docent Natuurkunde hharts@odulphus.nl
Roelof Heddema usHER Docent in opleiding rheddema@odulphus.nl
Joris van der Heijden usHEJ Docent in opleiding jvdheijden@odulphus.nl
Lieke Heijnemans HEL Docent Biologie, Docent STEAM, Docent Big History lheijnemans@odulphus.nl
Kim Hes HEK Directiesecretaresse khes@odulphus.nl
Niels Hesselberth HEN Docent Duits, Coördinator internationalisering nhesselberth@odulphus.nl
Tessa Hids HIT thids@odulphus.nl
Ruud van Hirtum HIR rvhirtum@odulphus.nl
Anne van Hoef HOA Docent Engels avhoef@odulphus.nl
Peggy van Hoesel HOP Docent Duits pvhoesel@odulphus.nl
Annika Horijon HRA Docent Duits ahorijon@odulphus.nl
Jill van den Hout HOJ Pedagogisch conciërge jvdhout@odulphus.nl
Anca van Hulten HUA Docent Wiskunde avhulten@odulphus.nl
Geert Hurenkamp HUG Docent Scheikunde ghurenkamp@odulphus.nl
Margriet van Iersel vrwIEM Vrijwilliger mviersel@odulphus.nl
Theo van Iersel vrwIET Vrijwilliger tviersel@odulphus.nl
Claudia Janse JAC Receptie cjanse@odulphus.nl
Mariska Jansen JNM Docent Culturele Kunstzinnige Vorming mjansen@odulphus.nl
Gepco de Jong JOG Docent Nederlands gdjong@odulphus.nl
Esther de Jonge JOE Medewerker mediatheek, Onderwijsassistent edjonge@odulphus.nl
Pieter de Jongh JOP Docent Aardrijkskunde, Vertrouwenspersoon leerlingen pdjongh@odulphus.nl
William Juhos JUW Beleidsmedewerker ICT wjuhos@odulphus.nl
Floris Jurres JRF Docent Klassieke talen fjurres@odulphus.nl
Karlijn Kaal KAA Docent Maatschappijleer, Maatschappijwetenschappen en Levensbeschouwing kkaal@odulphus.nl
Haddache Kariouh KAH Docent Frans hkariouh@odulphus.nl
Bas van der Kemp KEB Docent Lichamelijke Opvoeding bvdkemp@odulphus.nl
Maarten Ketelaars KEM Technisch onderwijsassistent mketelaars@odulphus.nl
Lianne Kieboom KBL Docent Engels lkieboom@odulphus.nl
Dorothée Kieboom KID Medewerker secretariaat en administratie, Financiën dkieboom@odulphus.nl
Lena Klerx hsKLL Medewerker Zorg lklerx@odulphus.nl
Tamara Kocken KCT Docent Wiskunde tkocken@odulphus.nl
Evy Kolen KLE Docent Aardrijkskunde ekolen@odulphus.nl
Kristel de Kort KOK Conrector vwo onderbouw kdkort@odulphus.nl
Marjolein Koster KOM Docent Engels mkoster@odulphus.nl
Lotte Kroot KTL Docent Frans lkroot@odulphus.nl
Joop van der Kuip KUJ Docent Filosofie jvdkuip@odulphus.nl
Stijn van Laarhoven LAS Docent Lichamelijke Opvoeding svlaarhoven@odulphus.nl
Ans van Laarhoven LAA Conciërge avlaarhoven@odulphus.nl
Gerard de Laat vrwLAG Archivaris gdlaat@odulphus.nl
Daniëlle Lamers ambLAD Externe expert ondersteuningsteam d.lamers@dekracht.com
Emiel de Lange LNE Docent Natuurkunde edlange@odulphus.nl
Brian Lauret LAB Docent Engels en Geschiedenis blauret@odulphus.nl
Lesley van der Lee LEL Medewerker mediatheek lvdlee@odulphus.nl
Simone Leenders LES sleenders@odulphus.nl
Femke de Leeuw LEF Docent Economie en Bedrijfseconomie, Manager bedrijfsvoering fdleeuw@odulphus.nl
Hester Leijen LEH Docent Geschiedenis, Docent Big History hleijen@odulphus.nl
Indi van der Ley hsLEI Docent in opleiding ivdley@odulphus.nl
Marion van de Loo LOM Docent Nederlands mvdloo@odulphus.nl
Mandy Lutters LUM Technisch onderwijsassistent mlutters@odulphus.nl
Meike Maas MSM Docent Engels mmaas@odulphus.nl
Anneke Madern MAA Docent Biologie, Docent STEAM, Docent Big History amadern@odulphus.nl
Joost Mallant MAJ Docent Wiskunde jmallant@odulphus.nl
Jan Manders MNJ Technisch onderwijsassistent jmanders@odulphus.nl
Reintje Mentink MNR Docent Biologie en STEAM rmentink@odulphus.nl
Kees Mol MOK Docent Economie en Bedrijfseconomie cmol@odulphus.nl
Tom Mordang MOT Docent Muziek en CKV tmordang@odulphus.nl
Linne Mureau hsMUL Docent in opleiding lmureau@odulphus.nl
Marnick Muskens MUM Docent Economie mmuskens@odulphus.nl
Laetitia Muurmans MUL Docent Filosofie, Leerlingcoördinator vwo 1-2 lmuurmans@odulphus.nl
Rins van Nimwegen usNIR Docent in opleiding rvnimwegen@odulphus.nl
Cristina Ogink OGC Docent Wiskunde cogink@odulphus.nl
Joost van Oort ORJ Docent Geschiedenis jstvoort@odulphus.nl
Jolande van Oort OOJ Technisch onderwijsassistent jvoort@odulphus.nl
Willem den Otter ambOTW Externe expert schoolmaatschappelijk werk wdotter@odulphus.nl
Monique van Oursouw OUM Hoofdconciërge mvoursouw@odulphus.nl
Job Palmen PAJ Docent Biologie en STEAM jpalmen@odulphus.nl
Mika van de Pas usPAM Docent in opleiding mvdpas@odulphus.nl
Marloes van Perlo PEM Docent Natuurkunde, Docent STEAM, Docent Big History mvperlo@odulphus.nl
Stijn Pijman PAS Docent Maatschappijleer en Informatica spijman@odulphus.nl
Sofie Pijnenburg PNS Docent Wiskunde, Docent Big History spijnenburg@odulphus.nl
Richard Putters PUR Docent Geschiedenis rputters@odulphus.nl
Monique van Raak RAM Docent Scheikunde mvraak@odulphus.nl
Ruby van den Reijen hsRER Docent in opleiding rvdreijen@odulphus.nl
Philippe Reuser REP Conrector havo preuser@odulphus.nl
Max de Rijk usRIM Docent in opleiding mdrijk@odulphus.nl
Lenneke Rijnders RIL Ondersteuningscoördinator lrijnders@odulphus.nl
Miriam Rijnen RIM mrijnen@odulphus.nl
Ilona Romme ROI Docent Wiskunde iromme@odulphus.nl
Luc Rongen ROL Conrector vwo bovenbouw lrongen@odulphus.nl
Luciana Rossi RSL Onderwijsassistent lrossi@odulphus.nl
René de Rouw ROR Docent Levensbeschouwing rdrouw@odulphus.nl
Marcel van de Sande SAM Conciërge mvdsande@odulphus.nl
Henk Sanders SAH Docent Engels en Frans hsanders@odulphus.nl
Trudy Sas SAT Docent Nederlands tsas@odulphus.nl
Hans Scheerder SCH Docent Duits hscheerder@odulphus.nl
Mickey Schipperen hsSCM Docent in opleiding mschipperen@odulphus.nl
Lucas Schokker SKL Docent Maatschappijleer lschokker@odulphus.nl
Sophie Schram hsSCS Docent in opleiding sschram@odulphus.nl
Rosanne Schuurmans SCR Onderwijsassistent rschuurmans@odulphus.nl
Julia Snijders SNJ Docent Nederlands jsnijders@odulphus.nl
Poppy Soen SNP Docent Chinees psoen@odulphus.nl
Jan Somers vrwSOJ Surveillance jsomers@odulphus.nl
Mariëtte Somers vrwSOM Vrijwilliger msomers@odulphus.nl
Lisa Sonnemans SOL Docent Frans lsonnemans@odulphus.nl
Ad Spaninks SPA Docent Wiskunde aspaninks@odulphus.nl
Simon Speelman SPS Docent Theater sspeelman@odulphus.nl
Anita Stabel STA Docent Duits astabel@odulphus.nl
Rutger Staffhorst STR Docent Scheikunde rstaffhorst@odulphus.nl
Anne van der Steen SNA Docent Theater avdsteen@odulphus.nl
Simone Steuns STS Docent Economie, Leerlingcoördinator vwo 3-4, Examensecretaris ssteuns@odulphus.nl
Laura Stijnen STL Docent Beeldende Vorming lstijnen@odulphus.nl
Denise Swelsen SWD Docent Beeldende Vorming, Vertrouwenspersoon personeel dswelsen@odulphus.nl
Marleen Tates TAM Leerlingadministratie mtates@odulphus.nl
Sander Thomassen THS Docent Engels sthomassen@odulphus.nl
Eefje Thommassen THE Docent Engels ethommassen@odulphus.nl
Annemarie Timmer TMA Docent Klassieke talen atimmer@odulphus.nl
Jac. van Trier TRJ Docent Geschiedenis jvtrier@odulphus.nl
Floor van Tuijn ambTUF Ambulant begeleider fvtuijn@odulphus.nl
Simone van de Ven VNS Docent Nederlands svdven@odulphus.nl
Toni Venema hsVEN Docent in opleiding tvenema@odulphus.nl
Kim Venrooy VNK Projectleider masterplan basisvaardigheden kvenrooy@odulphus.nl
Remco Verbeek VER Docent Geschiedenis rverbeek@odulphus.nl
Daniëlle Verdult VED Docent Economie en Bedrijfseconomie, Schoolopleider dverdult@odulphus.nl
Susanne Verheggen VES Docent Biologie en STEAM sverheggen@odulphus.nl
Lieneke Verhoeven VRL Personeelszaken lverhoeven@odulphus.nl
Rien Vermelis vrwVMR Vrijwilliger rvermelis@odulphus.nl
Isa Vernooij VEI Docent Aardrijkskunde ivernooij@odulphus.nl
Sjoerd Verouden VOS Docent Aardrijkskunde sverouden@odulphus.nl
Sandy Verschuuren VRS Beleidsmedewerker personeelszaken sverschuuren@odulphus.nl
Odward Verstappen VEO Docent Aardrijkskunde overstappen@odulphus.nl
Peter de Vet VEP Docent Engels pdvet@odulphus.nl
Sabine Vette VTS Docent Frans svette@odulphus.nl
Robert Voss hsVOR Docent in opleiding rvoss@odulphus.nl
Esther de Vries VRE Docent Nederlands edvries@odulphus.nl
Tom Vugts hsVUT Docent in opleiding tvugts@odulphus.nl
Annemie de Waal vrwWAA Vrijwilliger adwaal@odulphus.nl
Karin Wagemakers WAK Docent Natuurkunde kwagemakers@odulphus.nl
Nicky van Wanrooij WAN Docent Nederlands nvwanrooij@odulphus.nl
Frank Westland WEF Docent Informatica fwestland@odulphus.nl
Els Wierda WRE Docent Levensbeschouwing, Docent Big History ewierda@odulphus.nl
Rosa Willemsen WLR Docent Muziek rwillemsen@odulphus.nl
Patricia de Wit WTP Docent Wiskunde pdwit@odulphus.nl
Katja Wittens ambWIK Remedial teaching/basisvaardigheden kwittens@odulphus.nl
Marte van de Wouw WOM Docent Lichamelijke Opvoeding, Schoolopleider Mvdwouw@odulphus.nl
Jimmy van de Zanden ZAJ Docent Lichamelijke Opvoeding jvdzanden@odulphus.nl
Suzan Zegers ZES Docent Nederlands, Docent Big History szegers@odulphus.nl
Judith Zijdenbos usZIJ Docent in opleiding jzijdenbos@odulphus.nl
Arend van Zon ZNA Docent Biologie en STEAM avzon@odulphus.nl
Manon van Zonneveld ZOM mvzonneveld@odulphus.nl

Agenda

27-05-2024 Leerlingen Italië (Avigliana) op bezoek (uitwisseling)
04-06-2024 Sportdag
05-06-2024 A2-B1-B2: DELF examens
10-06-2024 vwo 2: afsluitende mentoractiviteit (lessen gaan door)
12-06-2024 Havo 5 en vwo 6: uitslag 1e tijdvak examens
Bekijk volledige agenda

Facebook

Ons Wapen