Personeel

Naam Personeelscode Functie E-mailadres
Beheerder eindredactie@odulphus.nl
Lian van Alebeek ALL Docent Chinees lvalebeek@odulphus.nl
Dirk-Jan de Beer BED Docent Aardrijkskunde djdbeer@odulphus.nl
Jan Beesems BEJ Conrector havo jbeesems@odulphus.nl
Toine Beijer BET Docent Maatschappijleer en Maatschappijwetenschappen tbeijer@odulphus.nl
Wouter van Beijsterveld BEW Docent Frans wvbeijsterveld@odulphus.nl
Caroline de Bekker BEC Docent Wiskunde cdbekker@odulphus.nl
Hans van den Bemt BEH Docent Levensbeschouwing hvdbemt@odulphus.nl
Pieter Berben BEP Docent Nederlands pberben@odulphus.nl
Frank Berens BRF Docent Engels fberens@odulphus.nl
Maarten van Bergen BEM Docent Engels mvbergen@odulphus.nl
Sasha van den Bergh BRS Docent Duits svdbergh@odulphus.nl
Sander van Berkel BES Docent Wiskunde, Vertrouwenspersoon leerlingen svberkel@odulphus.nl
Lex van Beurden BEL Docent Lichamelijke Opvoeding lvbeurden@odulphus.nl
Barbara Bialecka BIB Docent Wiskunde bbialecka@odulphus.nl
Susy van Bijsterveld BIS Ondersteunend personeel svbijsterveld@odulphus.nl
Dore Blaauwbroek BLD Docent Nederlands dblaauwbroek@odulphus.nl
Harmke Boonstra BOH Docent Klassieke talen hboonstra@odulphus.nl
Nick Brabers BRN Docent Geschiedenis nbrabers@odulphus.nl
Marion van Brakel BKM Docent Klassieke talen mvbrakel@odulphus.nl
Mireille Broeders BOM Docent Biologie mbroeders@odulphus.nl
Lotte van den Broek BRL Docent Nederlands lvdbroek@odulphus.nl
Ad van den Broek BRA Conciërge avdbroek@odulphus.nl
Marcel van Broekhoven BRM Docent Duits, Leerlingcoördinator mvbroekhoven@odulphus.nl
Hans van der Burght BUH Docent Economie en Bedrijfseconomie hvdburght@odulphus.nl
Frans Claassens CLF Rector fclaassens@odulphus.nl
Chris Claessens CLC Mediatheek cclaessens@odulphus.nl
Wouter Colpaert CLW Docent Levensbeschouwing wcolpaert@odulphus.nl
Geert Coret COG Docent Lichamelijke Opvoeding, Ondersteunend personeel gcoret@odulphus.nl
Ineke van Daal DAI Docent Wiskunde ivdaal@odulphus.nl
Elina Daamen DAE Docent Nederlands edaamen@odulphus.nl
Manja Das DAM Roosterzaken mdas@odulphus.nl
Eefje Denissen DEE Docent Lichamelijke Opvoeding, Leerlingcoördinator havo leerjaar 3-4-5 edenissen@odulphus.nl
Frans Diederen DIF Docent Nederlands fdiederen@odulphus.nl
Quirijn van Dierendonck DRQ Docent Scheikunde qvdierendonck@odulphus.nl
Marc Dierikx DIM Docent Engels mdierikx@odulphus.nl
Marianne Dillen DLM Conrector vwo mdillen@odulphus.nl
Frederique van Dongen DOF Docent Beeldende Vorming en CKV fvdongen@odulphus.nl
Stephan van Doren DOS Docent Klassieke talen svdoren@odulphus.nl
Loes Duindam DUL Docent Drama lduindam@odulphus.nl
Lonneke Erven ERL Applicatiebeheer Magister, Dagrooster, Leerlingadministratie lerven@odulphus.nl
Ben Evers Zuidweg EVB Conciërge bevers@odulphus.nl
Ad van Ganzewinkel vrwGAA Vrijwilliger avganzewinkel@odulphus.nl
Ingrid Geenen GEI Docent Duits igeenen@odulphus.nl
Mijke van Gerven GEM Docent Frans mvgerven@odulphus.nl
Lennart Gielissen GIL Docent Economie lgielissen@odulphus.nl
Erik Gijsbers GIE Conciërge egijsbers@odulphus.nl
Wies van Gils ambGIW Ambulant begeleider wvgils@odulphus.nl
Frank van Gils GIF Docent Geschiedenis fvgils@odulphus.nl
Agnes de Graaf GRA Docent Engels adgraaf@odulphus.nl
Lisa de Graaf GRL Docent Lichamelijke Opvoeding, Vertrouwenspersoon leerlingen LdGraaf@odulphus.nl
Gijs de Groof GRG Docent Economie en Bedrijfseconomie gdgroof@odulphus.nl
Quirien Hagens HAQ Docent Muziek, Docent Levensbeschouwing qhagens@odulphus.nl
Sjoerd Hakkers hsHAS shakkers@odulphus.nl
Sander van Hal HAS Orthopedagoog, Leerlingcoördinator GP svhal@odulphus.nl
Hans Harts HAH Docent Natuurkunde hharts@odulphus.nl
Lieke Heijnemans HEL Docent Biologie lheijnemans@odulphus.nl
Niels Hesselberth HEN Docent Duits nhesselberth@odulphus.nl
Ruud van Hirtum HIR Docent Nederlands rvhirtum@odulphus.nl
Anne van Hoef HOA Docent Engels avhoef@odulphus.nl
Corine Hofland HOC Administratie Leermiddelen, Administratie Ouderavond, Mediatheek, Receptie chofland@odulphus.nl
Annika Horijon HRA Docent Duits ahorijon@odulphus.nl
Anca van Hulten HUA Docent Wiskunde avhulten@odulphus.nl
Marion Janssen JAM Docent Wiskunde mjanssen@odulphus.nl
Gepco de Jong JOG Docent Nederlands gdjong@odulphus.nl
Pieter de Jongh JOP Docent Aardrijkskunde pdjongh@odulphus.nl
William Juhos JUW Beleidsmedewerker ICT wjuhos@odulphus.nl
Floris Jurres JRF Docent Klassieke talen fjurres@odulphus.nl
Karlijn Kaal KAA Docent Maatschappijleer, Maatschappijwetenschappen en Levensbeschouwing kkaal@odulphus.nl
Haddache Kariouh KAH Docent Frans hkariouh@odulphus.nl
Celine Kennes hsKEC Docent in opleiding Aardrijkskunde ckennes@odulphus.nl
Maarten Ketelaars KEM Technisch onderwijs assistent mketelaars@odulphus.nl
Lianne Kieboom KBL Docent Engels lkieboom@odulphus.nl
Tamara Kocken KCT Docent Wiskunde tkocken@odulphus.nl
Evy Kolen KLE Docent Aardrijkskunde ekolen@odulphus.nl
Kristel de Kort KOK Adjunct directeur vwo leerjaar 1 en 2 kdkort@odulphus.nl
Joop van der Kuip KUJ Docent Filosofie jvdkuip@odulphus.nl
Ans van Laarhoven LAA Conciërge avlaarhoven@odulphus.nl
Elmer Lafeber LFE Docent Biologie elafeber@odulphus.nl
Daniëlle Lamers ambLAD Ambulant begeleider vanuit De Kracht d.lamers@dekracht.com
Kees de Lange LAK Docent Wiskunde kdlange@odulphus.nl
Emiel de Lange LNE Docent Natuurkunde edlange@odulphus.nl
Brian Lauret LAB Docent Engels blauret@odulphus.nl
Femke de Leeuw LEF Docent Economie, Decaan fdleeuw@odulphus.nl
Hester Leijen LEH Docent Geschiedenis hleijen@odulphus.nl
Monique Lelieveld ambLEM Ambulant begeleider vanuit De Kracht mlelieveld@odulphus.nl
Tycho van Lierop LIT Docent Lichamelijke Opvoeding tvlierop@odulphus.nl
Elaine Linkels smLIE Facilitaire dienst elinkels@odulphus.nl
Steven Linkels hsLIS Docent in opleiding Geschiedenis slinkels@odulphus.nl
Marion van de Loo LOM Docent Nederlands mvdloo@odulphus.nl
Mandy Lutters LUM Technisch onderwijs assistent mlutters@odulphus.nl
Anneke Madern MAA Docent Biologie amadern@odulphus.nl
Joost Mallant hsMAJ jmallant@odulphus.nl
Avin Mamo hsMAA Docent in opleiding Engels amamo@odulphus.nl
Anita Meertens MTA Docent Aardrijkskunde ameertens@odulphus.nl
Ronald Meijer MER Systeembeheerder rmeijer@odulphus.nl
Kees Mol MOK Docent Economie en Bedrijfseconomie cmol@odulphus.nl
Femke Monquil usMNF Stagiaire fmonquil@odulphus.nl
Tom Mordang MOT Docent Muziek en CKV tmordang@odulphus.nl
Laetitia Muurmans MUL Docent Filosofie, Leerlingcoördinator vwo lj 1 en 2 lmuurmans@odulphus.nl
Annemijn Nelissen NEA Docent Nederlands anelissen@odulphus.nl
Yvonne van Nuland NUY Directie, Conrector beheer & organisatie yvnuland@odulphus.nl
Jolande van Oort OOJ Technisch onderwijs assistent jvoort@odulphus.nl
Monique van Oursouw OUM Conciërge mvoursouw@odulphus.nl
Ronald Peeters PER Docent Biologie rpeeters@odulphus.nl
Marloes van Perlo PEM Docent Natuurkunde mvperlo@odulphus.nl
Stijn Pijman PAS Docent Maatschappijleer, Maatschappijwetenschappen en Informatica spijman@odulphus.nl
Sofie Pijnenburg PNS Docent Geschiedenis en Wiskunde spijnenburg@odulphus.nl
Michel Pijpers PIM Docent Nederlands mpijpers@odulphus.nl
Monique van Raak RAM Docent Natuurkunde mvraak@odulphus.nl
Cobine Ramaekers RAC Docent Geschiedenis, Leerlingcoördinator havo lj 1 en 2 cramaekers@odulphus.nl
Karin Retera REK Docent Klassieke talen kretera@odulphus.nl
Mia van Riel RLM Docent Scheikunde mvriel@odulphus.nl
Johanna van Riel RIJ Financieël administratie jvriel@odulphus.nl
Miriam Rijnen RIM Beleidsondersteunend medewerker mrijnen@odulphus.nl
Annabel Rongen hsROA Docent in opleiding Wiskunde brongen@gmail.com
Luc Rongen ROL Adjunct-directeur vwo lj 3 tm 6 lrongen@odulphus.nl
Luciana Rossi RSL Administratie, Receptie lrossi@odulphus.nl
René de Rouw ROR Docent Levensbeschouwing rdrouw@odulphus.nl
Raymond Ruijs RUR rruijs@odulphus.nl
Arifin Saëbu SAA Technisch onderwijs assistent asaebu@odulphus.nl
Marcel van de Sande SAM Conciërge mvdsande@odulphus.nl
Henk Sanders SAH Docent Engels en Frans hsanders@odulphus.nl
Mieke Schellekens SHM Receptie mschellekens@odulphus.nl
John Schouten SCJ Docent Wiskunde jschouten@odulphus.nl
Anke Simons usSIA Docent in opleiding Wiskunde asimons@odulphus.nl
Julia Snijders SNJ Docent in opleiding Nederlands jsnijders@odulphus.nl
Jan Somers vrwSOJ Vrijwilliger jsomers@odulphus.nl
Lisa Sonnemans SOL Docent Frans lsonnemans@odulphus.nl
Ad Spaninks SPA Docent Wiskunde aspaninks@odulphus.nl
Iris Spooren SPI Docent Duits ispooren@odulphus.nl
Anita Stabel STA Docent Duits astabel@odulphus.nl
Rutger Staffhorst STR Docent Scheikunde rstaffhorst@odulphus.nl
Anne van der Steen SNA Docent Drama avdsteen@odulphus.nl
Simone Steuns STS Leerlingcoördinator vwo lj 2 en 4, Docent Economie ssteuns@odulphus.nl
Laura Stijnen STL Docent Beeldende Vorming lstijnen@odulphus.nl
Klasse Student KS1 Surveillance klassestudent@odulphus.nl
Denise Swelsen SWD Docent Beeldende Vorming dswelsen@odulphus.nl
Willem Teunissen TEW Docent Aardrijkskunde wteunissen@odulphus.nl
Sander Thomassen THS Docent Engels sthomassen@odulphus.nl
Eefje Thommassen THE Docent Engels ethommassen@odulphus.nl
Jac van Trier TRJ Docent Geschiedenis jvtrier@odulphus.nl
Marion Tybout TYM Administratie, Medewerker Zorg mtybout@odulphus.nl
Frits Vaandrager VAF Docent Biologie fvaandrager@odulphus.nl
Makan Vatan Khah hsVAM Docent in opleiding Engels mvatankhah@odulphus.nl
Simone van de Ven VNS Docent in opleiding Nederlands svdven@odulphus.nl
Daniëlle Verdult VED Docent Economie en Bedrijfseconomie dverdult@odulphus.nl
Susanne Verheggen VES Docent Biologie sverheggen@odulphus.nl
Isa Vernooij hsVEI Docent in opleiding Aardrijkskunde ivernooij@odulphus.nl
Sandy Verschuuren VRS Personeelszaken, Beleidsmedewerker sverschuuren@odulphus.nl
Kees Verstraten VEK Docent Frans, Leerlingcoördinator vwo lj 3 kverstraten@odulphus.nl
Jan Verweij VEJ Docent Filosofie en Humaniora jverweij@odulphus.nl
Peter de Vet VEP Docent Engels en Duits pdvet@odulphus.nl
Sabine Vette VTS Docent Frans svette@odulphus.nl
Gijs Voesenek hsVOG Docent in opleiding Economie gvoesenek@odulphus.nl
Esther de Vries VRE Docent Nederlands edvries@odulphus.nl
Stijn Vrijhoeven usVRS svrijhoeven@odulphus.nl
Karin Wagemakers WAK Docent Natuurkunde kwagemakers@odulphus.nl
Dirk Waterreus usWAD Docent in opleiding Filosofie DWaterreus@odulphus.nl
Bert Wennekes WEB Docent Wiskunde bwennekes@odulphus.nl
Frank Westland WEF Docent Informatica fwestland@odulphus.nl
Roel Willems WIR Docent Geschiedenis rwillems@odulphus.nl
Marte van de Wouw WOM Docent Lichamelijke Opvoeding Mvdwouw@odulphus.nl
Jimmy van de Zanden ZAJ Docent Lichamelijke Opvoeding jvdzanden@odulphus.nl

Agenda

21-10-2019 Wissellessen H1 t/m H3
21-10-2019
08:30
5 havo PWS voorlopige versie inleveren
22-10-2019
09:00
PO maatschappijleer H4 9.20u -13.00u
23-10-2019
09:00
PO maatschappijleer H4 9.20u -13.00u
24-10-2019 Excursie Straatsburg Epas (V5 en V6)
Bekijk volledige agenda

Facebook

Ons Wapen